fbpx
DOM 

Brama garażowa rolowana

Bramy garażowe rolowane

Brama garażowa rolowana jest znakomitym rozwiązaniem w garażu oraz innych obiektach, w których przestrzeń jest ograniczona. Kurtyna bramy rolowanej podnosząc się zawijana jest na wał, co daje nam możliwość wykorzystania całego potencjału garaży zarówno jeśli chodzi o ich wysokość, jak i długość.

Bramy rolowane możemy stosować w przydomowych garażach, halach produkcyjnych oraz w obiektach przemysłowych i handlowych. Cieszą się one zadowoleniem klientów z powodu swojej funkcjonalności oraz wygody w obsłudze. Brama otwierana jest przez napęd elektryczny. Pod ręką mamy także hamulec bezpieczeństwa, który zatrzymuje bramę w przypadku takiej konieczności.

Bramy są mocnej i solidnej konstrukcji. Podczas podnoszenia się bramy, jej skrzydło zawijane jest na wał, a następnie chowane w specjalną skrzynię. Skrzynka bramy rolowanej montowana jest wewnątrz pomieszczenia lub na zewnątrz na elewacji domu. Chowanie kurtyny do skrzynki sprawia, że mamy więcej wolnej przestrzeni, ponieważ rozwiązanie tego typu zajmuje mniej miejsca.

W przypadku braku prądu bramę możemy łatwo otworzyć ręcznie przy pomocy specjalnej korby.

  1. Brama garażowa rolowana – bramy na wymiar
  2. Brama garażowa rolowana – bramy na wymiar

1. Bramy rolowane – dlaczego warto je wybrać?

Montaż bramy rolowanej ma wiele zalet. Składają się na nie prosta obsługa, wygoda, funkcjonalność, estetyka oraz kilkuletnia gwarancja.

Bramy rolowane są solidne i odporne na zmienne czynniki zewnętrze, dzięki czemu nie musimy się obawiać o ich uszkodzenie podczas złej pogody. Zastosowane do ich produkcji profile aluminiowe, prowadnice oraz nadproża wysokiej jakości, sprawiają, że brama jest solidna i wytrzymała, a ty możesz być pewny, że brama rolowana będzie działać przez lata.

Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania potrzebnych przed montażem pomiarów na miejscu. Brama zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb, a ty będziesz mógł cieszyć się wygodną obsługą oraz bezpieczeństwem.

2. Brama garażowa rolowana – bramy na wymiar

Planujesz montaż bramy w swoim garażu? Chcesz, żeby spełniła twoje indywidualne oczekiwania? To wygodne rozwiązanie. Płaszcz bramy po jej otwarciu zwijany jest do skrzynki zamontowanej wewnątrz budynku lub po zewnętrznej stronie pomieszczenia, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca.

Jeżeli chcesz dopasować kolor oraz wymiary bramy do swoich potrzeb zapytaj o możliwość wykonania bramy rolowanej na wymiar. Możesz zapoznać się ofertą pod linkiem http://konfigurator.roletyalu.pl/cennik-bram.

Related posts


Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=strefa-budowlana.pl%2Fbrama-garazowa-rolowana%2F&data=2022-11-02&tytul=Brama garażowa rolowana): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/supernews/footer.php on line 56