fbpx
DOM 

Hiszpańskie baterie łazienkowe w najlepszym stylu

Przez ostatnie lata zdążyliśmy się przyzwyczaić do chłodnych minimalistycznych aranżacji łazienkowych. Najpopularniejsze z nich bazujące na minimalizmie bazującym na bieli, czerni oraz szarościach takich jak styl skandynawski czy nowoczesnym. Są one bardzo uniwersalne, przez co bez wątpienia zawsze znajdą spore grono sympatyków. Jednakże nie są to style, które odpowiadałyby gorącokrwistym społeczeństwom z półwyspu Iberyjskiego. Panujący tam charakterystyczny hiszpański styl łączy ze sobą wiele elementów wpływu kultury śródziemnomorskiej i kolonialnej. Jeżeli nie lubisz nudy i nie boisz się stosowania odważnego wzornictwa to łazienka w stylu hiszpańskim będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Kulturowy tygiel w łazience

Styl hiszpański czerpie swoją głębię z różnych prądów. Zaliczyć można do nich: gotyk, barok oraz modernizm. Wszystko to miesza się parze z zastosowaniem bardzo żywych barw zarówno samej armatury jak i krzykliwych dodatków, które stanowią nieodłączny element tego typu wnętrz. Ciekawym pomysłem, który jest w ostatnich latach coraz częściej spotykany, jest wykorzystanie własnoręcznej dekoracji w postaci patchworkowych dywaników, które nadadzą niepowtarzalnego kolorytu i charakteru wnętrzu.

Armatura łazienkowa w stylu hiszpańskim

Nie od dziś wiadomo, że styl hiszpański lubuje się w starociach. W związku z tym często hiszpańskie baterie są wykonane z wykończone mosiądzem czy złotem, które dodają ciepła wnętrzu. Choć bateria natryskowa posrebrzana lub aluminiowa czy chromowana w klasycznej formie również będzie się dobrze komponowała z hiszpańską aranżacją.

Lider branży od półwiecza

Kiedy myślimy o hiszpańskiej armaturze łazienkowej prawie automatycznie utożsamiamy je sobie z niekwestionowanym liderem rynku firmą TRES GRIFERÍA. Marka TRES GRIFERÍA zadebiutowała już w 1986 roku. Szybko podbiła serca południowych Europejczyków, a dziś ugruntowuje sobie pozycję również w Polsce. Baterie Tres są produkowane obecnie w głównej fabryce w Barcelonie oraz Łodzi w ponad 3000 różnych modeli. Przez lata firma ta zbudowała sobie renomę producenta, którego baterie łazienkowe charakteryzują się niebywałą solidnością i ponadczasowym designem. Baterie Tres dzięki zastosowanym najnowszym technologiom w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań, które pomagają codziennie oszczędzać wodę zdobyły uznanie coraz liczniejszego grona osób, które chcą jak najlepiej dbać o środowisko. Hiszpańska aranżacja to wszak nie tylko fantazyjne i bezkompromisowe mieszanie często bardzo odległych od siebie stylów, ale przede wszystkim wnętrze funkcjonalne, którym z racji na jakość wykorzystanej armatury, będziemy mogli cieszyć się latami.

Related posts


Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=strefa-budowlana.pl%2Fhiszpanskie-baterie-lazienkowe-w-najlepszym-stylu%2F&data=2021-08-24&tytul=Hiszpańskie baterie łazienkowe w najlepszym stylu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/supernews/footer.php on line 56