fbpx
BUDOWA 

Posadzki anhydrytowe – szybkie i wygodne rozwiązanie na budowie

Posadzki anhydrytowe to dobrze znany inwestorom domów materiał na posadzki. Jest to gotowa mieszanka samopoziomująca o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz bardzo dobrych właściwościach przewodzenia ciepła. Z użyciem tego materiału można w szybkim czasie wykonać posadzki w całym domu, uzyskując idealnie równą i gładką powierzchnię.

Posadzki anhydrytowe – dlaczego warto postawić na ten rodzaj podkładu?

Wykonanie wylewek, zwłaszcza na dużych powierzchniach, to nie lada wyzwanie, by uzyskać idealnie równą podłogę. Często wiąże się to z koniecznością późniejszego szlifowania posadzki. Posadzki anhydrytowe dzięki płynnej konsystencji mają właściwości samopoziomujące, gwarantując nam uzyskanie gładkiej i idealnie równej podłogi nawet na dużej powierzchni. Warto wspomnieć, że płynna konsystencja pozwala na uniknięcie pustek powietrznych, charakterystycznych dla materiałów półsuchych typu wylewki cementowo-piaskowe. Z użyciem posadzki anhydrytowej w ciągu dnia można wykonać nawet 2000 m² wylewki, a po upływie 48 godzin podkład osiąga twardość powierzchniową i jest gotowy do dalszych prac.

Poznaj inne zalety posadzek anhydrytowych

Posadzki anhydrytowe oprócz krótkiego czasu wysychania oraz właściwości samopoziomujących mają także inną przewagę nad standardowymi posadzkami cementowymi. Mianowicie charakteryzują się korzystnym stosunkiem wytrzymałości na zginanie do wytrzymałości na ściskanie, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego zbrojenia.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
posadzki anhydrytowe

Dojazd:

Related posts

PORTALE PARTNERÓW