fbpx
BUDOWA KONSERWACJA PORADY PRODUKCJA 

Smar antykorozyjny – niezawodny w trudnych warunkach

Rdza to naturalny efekt użytkowania elementów metalowych, żeliwnych i stalowych. Jest skutkiem niepożądanym przez człowieka, ponieważ osłabia metal. Warto więc co jakiś czas odnawiać powłoki zabezpieczające elementy narażone na korozję, za pomocą specjalnych preparatów. Najlepiej dobrać produkt zalecany przez producenta środków antykorozyjnych, dzięki czemu, będziemy spokojni, że korozja nie zacznie się pojawiać. Wybierając środek antykorozyjny, warto wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie przebywać element metalowy narażony na rdzę.

Smar antykorozyjny do agresywnego środowiska

Smar antykorozyjny ZERUST®/EXCOR® Axxanol Z-Maxx jest zalecanym preparatem do wykorzystywania w agresywnym środowisku zewnętrznym, zapewniając ochronę elementów nawet przez rok. Czas zabezpieczenia wydłuża się w warunkach magazynowych, w których wynosi 2 lata. Dzięki swoim właściwościom smar pozostawia cienką, przezroczystą i wodoodporną warstwę odporną na działanie słonej wody, przez co można stosować go na łodziach, a także łączyć z materiałami z tworzyw sztucznych oraz gumy. Smar jest łatwy do usunięcia za pomocą powierzchniowego środka alkalicznego, bez konieczności użycia płynów na bazie węglowodorów. Preparat jest bezpieczny w czasie pracy dla ludzi oraz nie zagraża środowisku. Skutecznie chroni metale takie jak: żelazo, aluminium, mosiądz, cynk oraz miedź.

Więcej produktów antykorozyjnych

Excor to firma z wieloletnim doświadczeniem, a oferowane przez nią produkty, cieszą się uznaniem na terenie całej Unii Europejskiej. Są to preparaty antykorozyjne do zabezpieczenia w czasie transportu, np. folie antykorozyjne oraz w czasie produkcji, np. płyny antykorozyjne.

Popularne tagi : ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
smar antykorozyjny

Dojazd:

 

Related posts

Leave a Comment


Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=strefa-budowlana.pl%2Fsmar-antykorozyjny-niezawodny-do-ciezkiego-otoczenia%2F&data=2019-07-18&tytul=Smar antykorozyjny – niezawodny w trudnych warunkach): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/supernews/footer.php on line 56