fbpx
BUDOWA 

Listwy elewacyjne do metody “lekkiej-mokrej”. Kompletny system BSO

Profesjonalne profile elewacyjne (listwy elewacyjne) mogą być używane w systemach ociepleń budynków, znanych powszechnie jako metoda “lekka-mokra”. Tego typu rozwiązania spełniają niezwykle istotne zadanie, ich kompletowanie powinno więc opierać się na konsultacji z doświadczonymi specjalistami.

Dobierając listwy przyokienne, okapniki, bonie czy kątowniki PCV, warto wybierać produkty doświadczonych producentów, których znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie listwy elewacyjne czy inne produkty na pewno spełnią swoje zadanie, a także będą dobrą inwestycją na długi czas.

Listwy elewacyjne (profile elewacyjne) od Bella Plast

Interesują Cię listwy elewacyjne, ale nie chcesz kupować pierwszych produktów z brzegu? Potrzebne Ci profile elewacyjne i kapinosy wykonane z trwałych i odpornych materiałów? Podjąłeś bardzo dobrą decyzję, bo one najlepiej nadają się do metody “lekkiej-mokrej”.

W jej przypadku za część “lekką” uważane są styropiany lub wełny mineralne, czyli tzw. okładziny termiczne. Drugi element, czyli część “mokra” to najczęściej zbrojony siarką z włókna szklanego tynk strukturalny. Jest on zaciągany w postaci masy szpachlowej na okładzinę.

Sztukateria zewnętrzna najwyższej klasy – system BSO

Taka metoda prac nazywana jest na terenie Unii Europejskiej systemem BSO, co jest skrótem od bezspoinowych systemów ociepleń. Kompletny zestaw BSO to:

 • łącznik do montażu okładziny,
 • klej do zatapiania siatki zbrojącej oraz montażu okładziny,
 • zbrojąca siatka wykonana z włókna szklanego,
 • okładzina termiczna,
 • listwa elewacyjna (profil wykończeniowy),
 • tynk strukturalny.

Każdy z tych elementów jest niezwykle ważny, by podczas wykonywania ocieplenia budynku skutecznie ogranicza niszczący wpływ wody. Ważne jest również wykluczenie możliwości powstawania mostków termicznych. Pamiętaj, że sztukateria wewnętrzna jest równie ważna, co dokładne wykończenie zewnętrzne, żadnego z tych elementów nie możesz więc pominąć.

Najlepsze produkty, odporne na warunki atmosferyczne

Bella Plast to doświadczony producent, w którego ofercie są wszystkie elementy niezbędne do stworzenia w pełni funkcjonalnej elewacji typu BSO. Znajdziesz tam m.in.:

 • profile elewacyjne,
 • bonie,
 • okapniki,
 • kapinosy,
 • kątowniki PCV,
 • listwy przyokienne.

Wszystkie produkty wykonywane są z największą dbałością o szczegóły, a powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Listwy zewnętrzne doskonale pełnią swoją funkcję, a sztukateria elewacyjna jest odporna na zmiany pogody. Co więcej, profil stosowany może być na materiale izolacyjnym, świetnie sprawdzi się więc ze wszelkimi przedsięwzięciami inżynieryjnymi.

 

Related posts

   https://sellio.store/pl/page/365/
eleganckie zestawy damskie wyprzedaż - https://maniolo.pl/eleganckie-zestawy-damskie/ - Wielka wyprzedaż eleganckie zestawy damskie na lulany.pl
Michał Kołtyś konferencje biznesowe https://www.uw.edu.pl/events/event/festiwal-boss-2/ minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
http://wozniakiewicz.net/blog/maly-zus-plus-kto-bedzie-mogl-skorzystac-z-nowej-ulgi-w-oplacaniu-skladek-i-na-jakich-zasadach/ mały zus plus dla małych firm minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315     
    https://viankoshop.com/pl/tasma-tapicer./ https://cetia.pl/tasma-tapicer./
    10 sztuk Amass XT60-X XT60-E XT60-D XT60-T XT60 męski na Trx / EC3 / T /Tamiya żeński konwerter przejściówka na akumulator do RC Lipo 10 sztuk Amass XT60-X XT60-E XT60-D XT60-T XT60 męski na Trx / EC3 / T /Tamiya żeński konwerter przejściówka na akumulator do RC Lipo     mobilgarázs
   https://marketorio.pl/page/8363/   https://farteo.pl/page/371/   https://trip-zone.info/pl/