fbpx
DOM OGRÓD 

Plandeki na altanki

Plandeki są bardzo powszechnym sposobem zabezpieczania wszelkiego rodzaju altanek, tarasów, letnich ogrodów czy ogródków piwnych. Oferowane przez nas okrycia plandekowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozrywanie, bądź uszkodzenia mechaniczne i służą na bardzo długi czas. W zależności od rodzaju materiału – PCV lub PE 200, plandeki występują w różnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie do otoczenia. Jak wiadomo tego typu osłony muszą przepuszczać światło dzienne. Jest to możliwe dzięki umiejscowieniu okna z przezroczystej tkaniny. Zarówno materiały na plandeki, jak i na okna posiadają podobną gramaturę. Jest to niezwykle istotne, gdyż dzięki temu okno tworzy razem z plandeką jednolitą całość, a miejsce zgrzewu jest mało widoczne. Wszystkie plandeki produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Dlatego też możemy wykonać produkt w dowolnym rozmiarze, idealnie dopasowany do ścianek tarasu czy altanki. Tak samo jest z oknami, w zależności od potrzeb mogą znajdować się w dowolnym miejscu i posiadać różne rozmiary. Należy jednak pamiętać, iż maksymalna wysokość takiego okna wynosi 130 cm. Standardowo krawędzie naszych plandek są podwójnie zgrzewane. Dzięki temu otrzymują Państwo w standardowej cenie produkt o podwyższonej wytrzymałości, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas silnych porywów wiatru.

Plandeki 

Montaż plandeki

Montaż plandeki na altankę nie jest bardzo skomplikowany i można wykonać go samodzielnie. Na życzenie klienta istnieje możliwość zakucia na krawędziach plandeki specjalnych oczek ułatwiających montaż. Ich częstotliwość oraz odległość od krawędzi zależy od zamawiającego. Najszybszym sposobem montażu plandeki jest zakupienie uchwytów obrotowych, które przywiercamy do belki za pomocą wkrętów do drewna. Następnie nakładamy oczka plandeki na uchwyty, które posiadają blokadą uniemożliwiającą przesuwanie się plandeki. Dzięki temu jest ona dobrze naciągnięta i wygląda bardzo estetycznie na ścianie altanki. Dodatkowo posiadamy w ofercie paski do podwieszania plandek, dzięki którym istnieje możliwość podwinięcia i podpięcia plandeki u góry.

Podsumowując, plandeki z oknami są idealnym rozwiązaniem dla osłonięcia altanki czy tarasu. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas upału jak i mroźnych dni, gdyż charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne, promienie UV oraz ozon. Materiał, z którego wykonujemy plandeki jest bardzo wytrzymały oraz łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki czemu produkt będzie służył przez długi czas.

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW