fbpx
trawicom posadzki warsztatoweDOM 

Raz a dobrze, czyli podłoga, która posłuży na lata

Przy wyborze podłogi można kierować się różnymi kryteriami. Ważne jest to, aby była ona odpowiednio dostosowana do pomieszczenia, spełniała wymagania estetyczne oraz cechowała się jak najwyższą wytrzymałością. Co z tego, że nasza podłoga zachwyci każdego swym wyglądem, jeśli nie wytrzyma mocniejszego uderzenia, nie będzie odporna na czynniki atmosferyczne i konieczna będzie wymiana niedługo po jej założeniu? O ile w zwykłym pomieszczeniu mieszkalnym możemy pozwolić sobie na ładną, niekoniecznie wysoko wytrzymałą podłogę, o tyle nie w każdym miejscu się to sprawdzi.

Solidność to podstawa

Obecnie produkowanych jest mnóstwo rodzajów podłóg z czego mało kto zdaje sobie sprawę. Posadzka powinna być dobierana zgodnie z przeznaczeniem pomieszczenia – trzeba wziąć pod uwagę charakter prowadzonej działalności, warunki w jakich będą odbywały się prace oraz szereg innych, specjalistycznych czynników do których oceny potrzeba oka zawodowców.

Wyróżniamy między innymi podłogi sportowe, przemysłowe, garażowe i warsztatowe, biurowe, szkolne czy sklepowe. Jednakże, nawet jeśli dobierzemy podłogę odpowiednio do przeznaczenia pomieszczenia, a będzie ona złej jakości, nie zda egzaminu. Przede wszystkim niski standard podłogi może być przyczyną odklejania się od podłoża, co stanowi zagrożenie dla osób po niej stąpających. W przypadku hali produkcyjnej wymiana podłogi wiąże się często z zamknięciem zakładu, przestojem w pracy i w konsekwencji wysokimi kosztami, które mogą być przyczyną dotkliwych strat.

 

Inwestycja na całe lata

Jak mówi słynne powiedzenie „biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy” czy „kto kupuje tanio ten kupuje dwa razy”. Sformułowania te oznaczają, że tanie rzeczy szybko się psują i trzeba nieustannie wymieniać je na nowe, w wyniku czego wyda się większą kwotę niż kupując jeden, porządny produkt. W związku z tym polecamy sprawdzić ofertę sklepu TRAVICOM – posadzki warsztatowe i zaopatrzyć się w najwyższej jakości podłogę, pamiętając o tym, że w parze z ceną idzie jakość.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW