fbpx
BUDOWA DOM REMONT 

Wylewka anhydrytowa bez tajemnic

Wylewka anhydrytowa to rodzaj podkładu podłogowego o właściwościach samopoziomujących. Dzięki niej uzyskujemy gładką oraz równą powierzchnię, niezbędną do właściwego położenia m.in. parkietu, paneli podłogowych, płytek ceramicznych czy wykładziny. Co warto o niej wiedzieć?

Do głównych zalet wylewki anhydrytowej należy przede wszystkim wysoki współczynnik przenikania ciepła, dzięki czemu podkład ten doskonale współgra z ogrzewaniem podłogowym. Warto podkreślić, krótki czas nagrzewania oraz szybkie oddawanie ciepła pomieszczeniu skutkuje niższymi opłatami za energię. Ponadto, wylewka anhydrytowa nie wymaga użycia zbrojenia, co skraca czas jej aplikacji, a podkład po wyschnięciu posiada właściwości ognioochronne.

Wylewki anhydrytowe nie powinny być stosowane w pomieszczeniach narażonych na stały kontakt z wodą. Należy również pamiętać, iż po około dwóch – trzech tygodniach od rozlania wylewki należy zeszlifować jastrych w celu usunięcia mleczka anhydrytowego.

Wylewki anhydrytowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i mieszkania. Posadzka anhydrytowa Łódź wykonana profesjonalnie może służyć przez naprawdę długie lata.

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW