fbpx
BUDOWA DOM 

Czym są wylewki anhydrytowe?

Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że podłoga jest jednym z najważniejszych elementów budowy domu. Musimy jednak pamiętać, że żaden materiał nie będzie spełniał swojej funkcji bez odpowiedniego podłoża – czyli wylewki. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się stosowanie wylewki anhydrytowej.

Podstawowe informacje

Wylewka anhydrytowa jest to jedna z odmian podkładu podłogowego wylewanego pod posadzką. Idealnie nadaje się do stosowania w domach jednorodzinnych w suchych pomieszczeniach oraz do dużych przestrzeni np. w hotelach czy salach bankietowych. Musimy jednak pamiętać, że jastrych anhydrytowy jest bardzo podatny na wilgoć i wodę – z tego względu powinniśmy unikać stosowania go w pomieszczeniach narażonych na takie warunki, np. w łazience.

Główne zalety wylewki anhydrytowej:

– może być stosowana pod wszystkie materiały,

– można stosować przy ogrzewaniu podłogowym,

– dzięki swojej płynnej konsystencji idealnie wypełnia przestrzeń między rurami,

– posiada świetne parametry przewodzenia ciepła,

– jest materiałem niepalnym,

– nie wymaga stosowania zbrojenia,

– pozwala uzyskać bardzo gładką powierzchnię podłogi,

– posiada właściwości samopoziomujące,

– jest bardziej wytrzymała w porównaniu do wylewek cementowych.

Cena wylewki anhydrytowej w województwie łódzkim

Cena jest wypadkową bardzo wielu czynników. Zależy ona w dużym stopniu od materiałów, grubości wylewki, na jaką się zdecydujemy, powierzchni, na jakiej chcemy wykonać wylewkę oraz jej lokalizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany dokładną wyceną wylewki w Twoim domu lub mieszkaniu zapraszamy do kontaktu – wylewki łódzkie.

Related posts

Leave a Comment


Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=strefa-budowlana.pl%2Fczym-sa-wylewki-anhydrytowe%2F&data=2018-10-08&tytul=Czym są wylewki anhydrytowe?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/supernews/footer.php on line 56