fbpx
BUDOWA DOM 

Kiedy wybrać wylewki samopoziomujące?

Wylewki podłogowe, nazywane są również jastrychami. Można je wykonywać jako podkłady pod podłogi z różnego rodzaju materiałów. Jastrych służy do wylewania podłogi w pomieszczeniach domowych, garażowych, a także piwnicach. To, jaki rodzaj jastrychu najlepiej wybrać, zależy od tego, jaki jest rodzaj podłoża, a także, do czego jest przeznaczone pomieszczenie. Do wyboru mamy wiele rodzajów wylewek, jednak te najlepsze to anhydrytowe, które mają właściwości samopoziomujące. Warto dowiedzieć się, dlaczego i kiedy warto wybrać ten rodzaj jastrychu.

Wylewki podłogowe w pomieszczeniach mieszkalnych

Jastrych w pomieszczeniach mieszkalnych powinien mieć grubość około siedmiu centymetrów. Jeżeli decydujemy się na wylewki podłogowe w mieszkaniu, to najlepiej wybierać takie rodzaje, które nie wymagają dodatkowych prac. Tak więc doskonale sprawdzają się jastrychy samopoziomujące. Mają one rzadką konsystencję, dzięki czemu po wylaniu nie pojawiają się na nich zgrubienia i różnego rodzaju nierówności. To zdecydowanie ułatwia pracę. Dodatkowo po wylaniu wylewki samopoziomującej, do kolejnych prac można przejść już po upływie tygodnia, a po podłodze można chodzić już po 24 godzinach od wylania.

Wylewki pod ogrzewanie podłogowe

Jeżeli w mieszkaniu lub w innych pomieszczeniach, gdzie stosuje się wylewki, planujesz zakładać ogrzewanie, to należy pamiętać, że wybrane wylewki muszą spełniać określone normy. Do ogrzewania podłogowego doskonale nadaje się podkład anhydrytowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tutaj: wylewki Łódź

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki Łódź

Dojazd:

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW