fbpx
BUDOWA 

Kleje i pianki montażowe oraz taśmy do ciepłego montażu, czyli co się może przydać na budowie

Budując dom czy jakikolwiek inny budynek na pewnym etapie tej budowy trzeba zamontować okna, drzwi czy też inne rzeczy. Wtedy przydadzą nam się takie produkty jak pianka montażowa ogniochronna, taśmy do ciepłego montażu Soudal czy klej montażowy Soudal oraz wiele innych.

Klej montażowy Soudal i klej Illbruck – kleje niezbędne na budowie

Kleje montażowe przeznaczone są do wszystkich prac montażowych nie tylko w trakcie budowy, ale również podczas codziennej eksploatacji budynku i poszczególnych pomieszczeń. Dzięki nim można w szybki i prosty sposób zamontować elementy dekoracyjne, które wykonane są z różnych materiałów – drewna, szkła itp., zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ważne w tym wszystkim jest to, że nie potrzeba do ich użycia żadnych łączników. Wystarczy tylko odpowiedni klej, np. klej montażowy Soudal czy też klej Illbruck.

Kleje montażowe od razu można użyć, bo nie wymagają mieszania itp. Dostać je można w niewielkich tubkach, butelkach czy plastikowych pojemnikach.

Montaż stolarki – niezbędne produkty

Co do tego, że prawidłowe osadzenie okna bądź drzwi jest równie ważne, jak jego parametry. Co to tego mamy nadzieję, że przekonywać nie musimy. Zazwyczaj stolarkę montuje się na piankę, np. świetnie sprawdzi się pianka Illbruck lub pianka montażowa Soudal. Od pewnego czasu zaleca się również montaż przy użyciu taśmy do ciepłego montażu Soudal, która jest paroszczelna i paroprzepuszczalna. Taki montaż nazywa się warstwowy.

Related posts

artykuły sponsorowane informacje biznesowe - https://mambiznes.pl/forum/profil/15530-aga88/ - Aktualne newsy ze świata biznesu, inwestycji i finansów, zapraszamy
naprawa samochodów Warszawa www.facebook.com Nasz zakład mechaniczny świadczy różnorodne usługi z zakresu mechaniki samochodowej i wszelkiej obsługi pojazdów. Zwracamy się regeneracją samochodów. Zapewniamy wysoką formę oraz dobrą cenę – Altmot Warszawa.
Świadczymy usługi z zakresu księgowości na terenie Katowic. Katowice księgowość NEX to doświadczone biuro, które poprowadzi księgowość, rozliczy VAT i ZUS – odwiedź siedzibę firmy w Katowicach. Księgowość Katowice? Tylko Biuro Rachunkowe NEX! Sprawdź ofertę na stronie www.nex.katowice.pl i przekonaj się, że usługi biura NEX są profesjonalne, dokładne i rzetelne – dobry księgowy to sukces firmy.