fbpx
DOM MEBLE 

Produkcja mebli drewnianych w Polsce – przegląd polskich firm

Drewniane konstrukcje do wnętrz już od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród dekoratorów, jak i prywatnych osób. Decydują się oni na takie meble, ponieważ wyglądają znakomicie, są solidne i wprowadzają do wnętrza ciepło oraz niezwykły charakter. Obecnie można obserwować przyrost firm, które zajmują się produkcją tego typu rozwiązań. Popularnym sektorem jest produkcja mebli industrialnych, w których drewno jest jednym z najważniejszych komponentów.

 

Meble drewniane w naszych wnętrzach

 Nic nie jest w stanie wprowadzić do wnętrza tak wyjątkowej atmosfery jak meble drewniane. Wykorzystując naturalne materiały do ich produkcji, można uzyskać bardzo dobre rezultaty, które sprawią, że wielką przyjemnością będzie przebywanie w pomieszczeniach, w których będą się one znajdowały. Staną się one ozdobą każdego pomieszczenia. Producenci mebli starają się łączyć wyjątkową estetykę z funkcjonalnością mebli. Dzięki temu meble mogą prezentować się w wyjątkowy sposób, dekorują wnętrze i zapewniają wygodne warunki do życia. W końcu najważniejsze jest to, aby w pomieszczeniach znalazły się meble użytkowe, do których bez dwóch zdań zaliczane są meble industrialne.

 

Kto produkuje meble industrialne?

 Na polskim rynku można znaleźć wiele firm, które zajmują się produkcją drewnianych mebli, w tym mebli industrialnych. Jednym z wiodących producentów jest LOFT Decora (więcej na http://loftdecora.pl/historia/). Firma, która ma siedzibę w Swarzędzu rozwija się bardzo prężnie, dostarczając szeroki asortyment mebli, od stolików po ławy, a kończąc na szafkach. Można w jej ofercie znaleźć wszystkie meble, które potrzebne są do idealnego wyposażenia i urządzenia wnętrza. Bez dwóch zdań jest to obecnie najlepszy wybór, na jaki mogą zdecydować się osoby urządzające wnętrze w stylu industrialnym. Będą mieli odpowiednie meble do tego, aby właściwie wypełnić wnętrza i wprowadzić do nich wyjątkowy klimat.

Wśród rozbudowanego asortymentu marki można znaleźć wiele mebli charakteryzujących się minimalizmem oraz prostotą, zarówno pod względem formy, jak i kolorystyki. Bo meble industrialne utrzymane są w kolorystyce jasnego drewna, w połączeniu z czarnym kolorem metalu. Jest to połączenie, które wygląda bardzo dobrze i zapewnia właściwe urządzenie wnętrze.

Oczywiście LOFT Decoria to nie jedyna firma zajmująca się produkcją mebli industrialnych. Jednak warto wspomnieć przede wszystkim o niej, ponieważ jest to obecnie najlepszy wybór, na jaki można zdecydować się urządzając wnętrze w stylu industrialnym.

 

Meble industrialne – co można nabyć?

 Podstawowym meblem, jaki tworzony jest w stylu industrialnym są szafki oraz szafy. Muszą one znaleźć się w każdym pomieszczeniu, które ma być industrialne. Można będzie w nich pochować wszystkie drobiazgi oraz przedmioty, które nie powinny być widoczne na zewnątrz w pomieszczeniu. Szafki mogą być wykonane z drewna lub w całości z metalu. Wszystko zależy od tego, czy wnętrze ma być bardziej przytulne czy surowe. W loftowych wnętrzach lepiej sprawdzą się drewniane szafki o prostej konstrukcji, które zostały stworzone z postarzanego drewna. Pokryte bezbarwnym lakierem będą ładnie błyszczały, a ich wygląd idealnie wkomponuje się do takiej przestrzeni.

Oczywiście w żadnym wnętrzu nie może zabraknąć krzeseł oraz stołu. Stoliki mogą przybierać różne ciekawe kształty, na co pozwala metal będący ich szkieletem. Blatem jest oczywiście drewno utrzymane w jasnej kolorystyce. Dostępne są stoliki okrągłe, prostokątne, wielokątne lub kwadratowe. Kształty mogą być nietypowe. Wszystko zależy od inwencji firmy, która zajmuje się ich tworzeniem.

Ciekawymi krzesłami do wnętrz industrialnych są hokery, które świetnie będą sprawdzały się przy wyspie. Będzie można spokojnie na nich usiąść, zjeść śniadanie czy też wypić poranną kawę, która na pewno będzie bardzo dobrze smakowała w otoczeniu mebli industrialnych.

Na jakie jeszcze meble i dodatki można stawiać we wnętrzach industrialnych? Oczywiście proste, a jednocześnie bardzo finezyjne lampy, które na pewno zbudują w każdym wnętrzu wyjątkową atmosferę.

 

Related posts

Leave a Comment


Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=strefa-budowlana.pl%2Fprodukcja-mebli-drewnianych-w-polsce-przeglad-polskich-firm%2F&data=2017-10-20&tytul=Produkcja mebli drewnianych w Polsce – przegląd polskich firm): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/supernews/footer.php on line 56