fbpx
DOM PORADY 

Osuszanie budynków

Awaria instalacji wodociągowej, pęknięta rura, nieszczelny dach. To kilka z wielu skutków zalania budynku. Często za późno się o tym dowiadujemy. Najczęściej jesteśmy już przed faktem dokonanym, gdy nam kapie woda na głowę czy wykwita pleśń na ścianach i sufitach zaczyna być widoczna. Niektóre zadania jesteśmy w stanie sami wykonać, by usunąć zawilgocenie z budynku. Natomiast gdy nie dajemy rady sami usunąć pleśni czy grzyba z pomieszczenia. Warto wtedy zaczerpnąć pomocy u specjalistycznej firmy, która pomoże nam z walczeniu grzyba bądź pleśni ze ściany.

Postaw na profesjonalistów

Osuszanie budynków to odpowiednie zadanie dla firmy Kubatura. Profesjonalna i w pełni wyposażona firma do zwalczania zagrzybienia i pleśni z pomieszczeń pomoże ci z jej zwalczaniem. Przedsiębiorstwo zajmuje się również osuszaniem pomieszczeń po zalaniach.

Metody, jakimi firma osusza

Firma posiada trzy metody osuszania pomieszczeń

– Osuszanie podczerwienią. Świetnie sprawdzające się na osuszaniu ciężko dostępnego miejsca. Polega na ogrzaniu zalanej powierzchni promieniem światła podczerwieni. Za nie duży pobór mocy otrzymujemy zadowalające efekty

-Osuszanie kondensacyjne. Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod. Metoda polega na zassaniu wilgotnego powietrza, w wyniku czego dochodzi do oddzielenia wody z powietrza i skropleniu go w pojemniku. Po wszystkim powietrze zostaje podgrzane i wypuszczone do pomieszczenia

– Osuszanie adsorpcyjne. Możliwe jest do wykonania w każdych warunkach temperaturowych. Ta metoda polega na zassaniu wilgotnego powietrza do wentylatora, które przepuszcza powietrze przez ośrodek higroskopijny zostaje osuszone do 30 procent, po czym zostaje silnie podgrzane i z powrotem wypuszczane do pomieszczenia.

Rodzaje pomocy przez firmę

Kubatura specjalizuje się również w odgrzybianiu, ozonowaniu oraz w pomocy osobą, które mają zalane budynki w walce o odszkodowania.

 

Zadzwoń:
+48 668391919

Zobacz stronę:
http://kubatura-lab.pl/uslugi-budowlane/
osuszanie po zalaniu

Dojazd:

 

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW