fbpx
DOM 

Wynajem mieszkania na dobę lub dwie? Czemu nie!

Podróżowanie na przestrzeni lat staje się coraz łatwiejsze. Społeczeństwo dąży do globalizacji, jest świadome jaką wartość niesie ze sobą władanie kilkoma językami i wie, że podróże kształcą. Największą przeszkodą, która staje na drodze szczególnie młodych ludzi pragnących zwiedzać świat jest ograniczony budżet. W podróży ważne jest to by miejsce noclegu znajdowało się blisko centrum, dworca kolejowego lub lotniska, a hotele z pożądaną lokalizacją kosztują krocie. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest krótkoterminowy wynajem mieszkania.

Na czym to polega?

Wynajem mieszkania kojarzy się przede wszystkim z podpisywaniem umowy na nieco dłuższy czas, przeprowadzką i płaceniem czynszu. Oprócz tego tradycyjnego sposobu możemy również spotkać się z ofertami wynajmu mieszkania na kilka dni, targetowanymi dla turystów. Łatwo wyobrazić sobie tę różnicę na przykładzie. Taksówka to środek transportu, z którego korzystamy jeśli chcemy dostać się samochodem z punktu A do punktu B, a nie posiadamy własnego auta. Alternatywą dla taksówki jest jednak Uber lub na dłuższy dystans bla-bla car. Uzyskujemy podobny, o ile nie taki sam efekt lecz za mniejsze pieniądze. Mieszkania do krótkoterminowego najmu można znaleźć oczywiście za pośrednictwem Internetu na platformach takich jak Wimdu.pl, ShortStayPoland.pl,Airbnb.pl bądź Booking.com.

 

Zostań wynajmującym

Wynajmujący to osoba, która oferuje możliwość udostępnienia lokalu do użytku przez najemcę. Jeśli chcesz stać po tej stronie transakcji, musisz mieć oko na wiele aspektów, co nie jest wcale łatwe, szczególnie gdy najemca zmienia się tak często. Właśnie dlatego zachęcamy do korzystania z usługi Fiesta Zarządzanie Najmem, na którą decydując się będziesz mógł spać spokojnie. Specjaliści zadbają o dopełnienie wszelkich formalności, naprawianie ewentualnych usterek w mieszkaniu oraz przekazanie do Twoich rąk wynagrodzenia i wiele innych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Related posts

Leave a Comment

PORTALE PARTNERÓW